3.týden: 8.6.-12.6.

Dobrý den, vážení rodiče,

ahoj žáčci.

Zasílám Vám nové úkoly na 3.týden. V předchozích dvou týdnech jsme toho udělali ve škole poměrně dost, vy doma to máte těžší, protože jste na to sami. Možná se vám do učení moc nechce, ale je to důležité, abyste byli v učivu s ostatními nastejně a nezaostávali. Udělejte vše podle požadavků, někomu ještě chybí dodělat Alfy atd.

Moc prosím rodiče, do úterního odpoledne 9.června dodejte na kontrolu vše z 2.týdne: matematiku, pracovní listy č.6,7,8, angličtinu (slovíčka a pracovní sešit), přineste i knihu Panovníci…(z ní jste vypracovávali pouze Jiřího z Poděbrad a Rudolfa II.). Zrovna obdržíte nové pracovní listy a zápisy na 3.týden (kdo nemáte možnost doma tisknout).

Pro opravené si zase přijdete od středečního odpoledne do pátečního odpoledne (10.6.-12.6.), aby děti mohly pokračovat ve vyplňování angličtiny a matematiky.

Předávka probíhá opět kdykoli v odpolední družině (12.00 – 14.30 hod.) nebo po předchozí domluvě se mnou ráno v 7.15 hod. Prosíme, tyto časy dodržujte, děkujeme.

S pozdravem Petra Lukešová

______________________________________________________________

ÚKOLY NA 3.TÝDEN:

Skip to content