Harmonogram roku 2023/2024

SRPEN

28. 8. infoservis středního článku
29. 8. pedagogická rada – 1. část

ZÁŘÍ

1. 9. pedagogická rada – 2. část
4. 9. slavnostní zahájení školního roku
5. 9. PD – Branný závod
5. 9. webinář Novela zákona o pedagog. pracovnících
7. 9. PD – Poznej svou obec, svůj region
13. 9. preventivní program 1. tř. – Kamarádem být, kamaráda mít … aneb Lesní dobrodružství
13. 9. preventivní program 2. tř. – Jsme parta … aneb Putování pouští
15. 9. preventivní program 3. tř. – Jsme tým … anebo Putování přes hory
15. 9. preventivní program 4. tř. – Plavba po moři … aneb Piráti útočí
15. 9. preventivní program 6. tř. – Etická výchova a třídní kolektiv
22. 9. Planeta Země – Jilemnice
26. 9. PD – Den evropských jazyků
29. 9. ředitelské volno

ŘÍJEN

2. 10. fotografování žáků 1. třídy
4. – 6. 10. kontrola ČŠI
5. – 6. 10. setkání výchovných poradců – Rokytnice nad Jizerou
10. 10. preventivní program 5. tř. – Říkat ano, říkat ne … aneb Mezi indiány
10. 10. preventivní program 9. tř. – Kult krásy
11. 10. soutěž přírodovědný Klokan – 8. a 9. tř.
12. 10. archiv
12. – 13. 10. setkání metodiků prevence
16. 10. dopravní akce 4. tř. – Košťálov
17. 10. olympiáda mediální gramotnosti – 7. tř.
18. 10. olympiáda mediální gramotnosti – 8. tř.
19. 10. olympiáda mediální gramotnosti – 9. tř.
24. 10. preventivní program 7. tř. – Etická výchova a třídní kolektiv
24. 10. preventivní program 8. tř. – Etická výchova a třídní kolektiv
26. – 27. 10. podzimní prázdniny

LISTOPAD

2. 11. školení Pedagogická diagnostika na 1. stupni – Liberec (1. část)
6. 11. školení Pedagogická diagnostika na 1. stupni – Liberec (2. část)
7. 11. burza SŠ Semily
14. 11. setkání rodičů a žáků 8. a 9. ročníku se zástupci SŠ
16. 11. utkání v Piškvorkách – 7., 8. roč. (výběr) – Semily
21. 11. pedagogická rada
23. 11. informační schůzky pro rodiče
27. 11. preventivní program 6. tř. – Moc slova
27. 11. preventivní program 5. tř. – Jak zvládnout svoje emoce?
27. 11. školní kolo olympiády z českého jazyka
29. 11. výtvarné dílny II. stupeň

PROSINEC

1. 12. vánoční fotografování Photodienst
1. 12. vánoční trhy, slavnostní rozsvěcení vánočního stromku + zpěv dětí
4. 12. webinář Vánoční etiketa – I. i II. stupeň
5. 12. Mikuláš, čerti
6. 12. preventivní program 4. tř. – Jak se stát kamarádem
6. 12. preventivní program 7. tř. – Moc slova
8. 12. školení Pedagogická diagnostika na 1. stupni – Liberec (3. část)
8. 12. lyže Hraběnka – 5. tř., II. stupeň
12. 12. florbal – 1. st. (Lomnice nad Popelkou)
13. 12. soutěž Mladý chemik (postupující ze škol. kola) – Jilemnice
13. 12. preventivní program 2., 3. tř. – Buďme kamarádi
18. 12. preventivní program 8. tř. – Kdo jsem?
18. 12. preventivní program 9. tř. – Image, nebo charakter
18. 12. preventivní program 1. tř. – Jak se máš?
20. 12. vánoční besídka MŠ
21. 12. vánoční besídka ZŠ
22. 12. třídní besídky
23. 12. – 2. 1. vánoční prázdniny

LEDEN

3. 1. začátek vyučování po vánočních prázdninách
3. 1. zeměpisná olympiáda – 7. tř.
3. – 7. 1. kurz lyžařského instruktora
4. 1. školní kolo olympiády z anglického jazyka
10. 1. webinář Výuka češtiny jako cizího jazyku v heterogenní třídě
10. – 11. 1 webinář Formativní hodnocení
24. 1. beseda s Horskou službou ČR – 7., 8., 9. tř.
25. 1. pedagogická rada
31. 1. předávání vysvědčení

ÚNOR

1. 2. exkurze – Liberec muzeum – 6. tř.
1. 2. exkurze – Vrchlabí muzeum – 5. tř.
1. 2. exkurze – Vrchlabí lezecká stěna – 3. a 9. třída
2. 2. pololetní prázdniny
6. 2. POKOS – 5. – 9. tř.
1. – 20. 2. termín pro odeslání přihlášek na SŠ
12. 2. Kaleidoskop Jilemnice
13. 2. MAP Jilemnice – setkání učitelů českého jazyka
16. 2. den zimních sportů – běžky Vrchlabí
16. 2. olympiáda Aj (okresní kolo)
21. 2. zeměpisná olympiáda (okresní kolo) – Semily
23. 2. den zimních sportů – bruslení Lomnice nad Popelkou
26. 2. – 3. 3. jarní prázdniny

BŘEZEN

8. 3. kino Kruh – 1. a 2. tř.
12. 3. recitační soutěž – 1. stupeň
13. 3. exkurze Ekocentrum Krtek, muzeum KRNAP – 8. tř.
14. 3. vystoupení kouzelníka
14. 3. setkání metodiků prevence – Semily
14. 3. setkání k projektu Čteme dětem
18. 3. POKOS – ukázka historické vojenské techniky
18. 3. spaní ve škole – 4. tř.
20. 3. fotografování Photodienst
21. 3. Buď fit! – zahájení školního olympijského běhu
22. 3. soutěž Matematický klokan (2. – 9. tř.)
25. 3. zahájení plaveckého výcviku
27. 3. Den barev
28. 3. velikonoční prázdniny

DUBEN

3. 4. preventivní program – 1., 2. tř. – Jak se chránit v nebezpečných situacích
5. 4. sálová kopaná – Jilemnice (výběr chlapci 8. a 9. tř.)
8. 4. konference o AI – Liberec
9. 4. jízdy zručnosti na kole (5. – 9. ročník)
10. 4. preventivní program – 3., 4., 5. tř. -Jak správně využívat IT média
11. 4. vybíjená 5. ročník – Studenec
12. 4. přijímací zkoušky na SŠ
15. 4. přijímací zkoušky na SŠ
16. 4. pedagogická rada
17. 4. exkurze 7. tř. – Vrchlabí muzeum
18. 4. informační schůzky pro rodiče
19. 4. Den Země – Jilemnice – 3., 4., 5. a 6. tř.
24. 4. zápis do 1. třídy
24. 4. Mc Donald´s Cup – StudenecPOZOR ZMĚNA – přesunuto na 2. 5.
26. 4. Čteme dětem

KVĚTEN

2. 5. McDonald´s Cup – okrskové kolo – Studenec
6. 5. exkurze 7. tř. KRNAP
6. 5. přednáška s besedou pro rodiče žáků MŠ (od 16 hod.) a pro rodiče žáků 1. stupně ZŠ (od 17.30)
7. 5. korálková dílna – 1. stupeň
10. 5. atletický trojboj
13. 5. testování SCIO – 8. třída
13. 5. McDonald´s Cup – okresní kolo Turnov
14. 5. zápis do mateřské školy
14. 5. atletické závody Pohár Českého rozhlasu – Turnov – II. stupeň
15. 5. dopravní výchova – 4. tř. – Košťálov
16. 5. atletický trojboj – okresní kolo Turnov
17. 5. McDonald´s Cup – krajské kolo Liberec
17. 5. florbal – Jilemnice – chlapci 8. a 9. tř.
22. 5. Mléčný den – akce projektu Mléko do škol
23. 5. dopravní soutěž Košťálov
28. 5. Šmoula soutěž – matematicko-logická šifrovací soutěž
29. 5. exkurze Policie ČR – Semily – 8. a 9. tř.
31. 5. Den dětí

ČERVEN

5. 6. exkurze 5. a 6. ročník – Hradec Králové
5. 6. Ovocný den – akce projektu Ovoce do škol
6. 6. divadlo HK – představení Hamlet – 7., 8., 9. ročník
12. 6. fotografování
13. 6. exkurze 1., 3. a 4. třída – zámek Loučeň
13. 6. exkurze 2. tř. – centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus Ostrá nad Labem
13. 6. spaní ve škole – 5. tř.
14. 6. exkurze 7. tř. – Vrchlabí
14. 6. exkurze 8. tř. – Žalý
17. 6. exkurze k pramenům Labe – 1. roč.
18. 6. exkurze 9. ročník – rafty
19. 6. školní olympijský běh
20. 6. pedagogická rada
21. 6. cyklovýlet – 6. tř.
24. 6. prezentace závěrečných prací – 9. tř.
25. 6. orientační běh
26. 6. školní olympiáda
27. 6. Pernštejni
27. 6. volejbal 9. tř. x učitelé
27. 6. zahradní párty – Primirest
28. 6. slavnostní ukončení školního roku

Skip to content