Rockové Roztoky 2008

…… A je to za námi, mám na mysli zdejší festiválek Rockové Roztoky. Nejdřív jsem myslela, že není úplně vhodné o tom psát na školní stránky, ale nakonec jsem se rozhodla, že něco vymyslím, protože je naštívilo hodně místních žáků.

Každý mi dá asi za pravdu, že se velmi povedl. Byla možnost si poslechnout pohodovou hudbu, ochutnat bramboráky, kus masa, popovídat si s přáteli a samostřejmě si zaskákat a zatancovat (což je v podstatě to samé). Vystoupily kapely – Skandaal, Hudba Praha, Schodiště, Sek jsi bonbonky. Nejvíce se asi vytáhlo Schodiště, ale skvělé bylo všechno, jen nemůžu posoudit poslední kapelu…

Počasí bylo taky skvělé, sice symbolicky spadlo pár kapek, ale opravdu jen aby se neřeklo. Určitě si to každý užil po svém, ale taky to stálo mnoho lidí hodně práce a přípravy. Jak všichni víme, na Sokolce se opravuje chata. Opravuje – spíš se přistavuje přístřešek a nový pokoj. V konečné fázi to vypadá moc hezky, velkou pochvalu si zaslouží spousta místních tatínků, ale i zatím netatínků, kteří tam strávili mnoho času, aby to dovedli do takové skvělé podoby. A samotná příprava festivalu taky není žádná legrace, i když se u toho určitě zároveň i užije …. a o úklidu druhý den a doznívání akce ani nemluvím, ale to je kapitola jiná. Já pouze můžu pomocí našich školních stránek za všechny, co si přišli užít, tak trochu poděkovat a těšit se na další ročník 🙂

Skip to content