Advent ve škole

Milí žáci a rodiče,

v úvodu článku bych Vám chtěla popřát kouzelné Vánoce a krásný rok 2022. Mnoho zdraví, štěstí, lásky a kopec optimismu.

Také bych chtěla moc poděkovat za všechny krásné vánoční dárky. Budu se z nich těšit celé Vánoce.

Dva dárečky jsou pro Vás (rodiče) uložené na TEAMSECH. Jeden z nich je taneční vystoupení, se kterým se žáci zúčastnili soutěže TANČÍ CELÁ ŠKOLA (soutěžní video lze zhlédnout zde: https://www.ceskatelevize.cz/ireporter/videa/tancicelaskola ).

Druhý dáreček jsou vánoční koledy, které s dětmi nacvičila paní asistentka Klára. Moc děkuji panu učiteli Doskočilovi za pořízení a úpravu videí.

Mimo to Vám pro potěchu posílám fotky z plnění adventních výzev.

Pro připomenutí: HLEDÁNÍ BARBOREK, PEČENÍ PERNÍKOVÝCH SRDÍČEK, TVOŘENÍ BETLÉMU ZE SLANÉHO TĚSTA, VÁNOČNÍ OPÉKÁNÍ, VÁNOČNÍ TĚLOCVIK, MALOVÁNÍ NA TAŠKY, VÁNOČNÍ ZVYKY A TRADICE a konečně po splnění všech výzev – VÁNOČNÍ BESÍDKA.

Myslím si, že předvánoční čas jsme si spolu pohádkově užívali a bylo nám spolu ve škole dobře.

Těším se na vyprávění Vašich vánočních zážitků!

Zdraví Vás

Vaše p.u. Anička Doskočilová

Skip to content