Rodičovská linka

V současné nelehké situaci, kdy u řady dětí ještě mohou přetrvávat následky dlouhodobého stresu spojeného s pandemií a celou covidovou situací, nabízí řada organizací pomoc jak dětem, tak i jejich rodičům. Tyto organizace fungují dlouhodobě, specializují se obecně na pomoc s výchovnými či jinými problémy dětí a mají řadu zkušeností. Bohužel se o jejich existenci často neví a rodiče i děti mnohdy netuší, že možnost pomoci existuje. Proto jsme se rozhodli zveřejnit na našich stránkách odkazy, které by mohly být užitečné.

Rodičovská linka – tel. 606 021 021;

Psychologická pomoc edu.cz – na stránce se nachází kontaktní formulář přes který se spojíte s odborníky;

SAS COMPITUM (prezentace objasňující s čím vším může tato organizace pomoci se nachází ZDE);

Středisko výchovné péče Varianta (Trutnov) – tel. 731 389 631;

• různá nízkoprahová centra – např. Relax v Nové Pace, Diakonie Jilemnice apod.

V případě potřeby se samozřejmě můžete též obrátit na naše školní poradenské pracoviště.

Skip to content