ROTAČNÍ VÝUKA OD 12.4. :-)

Opakování prezenční a distanční výuky po týdnu.

12.-16.4. – DISTANČNÍ VÝUKA

19.-23.4. – PREZENČNÍ VÝUKA VE ŠKOLE

Sláva, dočkali jsme se školy alespoň na půl. 🙂 V pondělí 19.4. si děti vyzvednu před školou, společně půjdeme do třídy, kde proběhne samotestování. Viz TESTOVÁNÍ v předchozím příspěvku. Prosím, čtěte velmi pozorně o testování, shlédněte s dětmi videonávod samotestování (ve 4.roč. si děti budou test provádět samy bez pomoci rodičů), dále si přečtěte oba postupy, pokud bude někdo z žáků pozitivní, může se stát, že se vám díte po testování bude vracet zpět domů.

Povinné 2 chirurgické roušky na den.

Výuka dle rozvrhu. TV bude probíhat venku – vhodné oblečení.

Doučování v pondělí BUDE.

Obědy jsou pro děti zajištěné.

Moc se na Vás těším. 🙂

Skip to content