OZNÁMENÍ O ZMĚNÁCH VE VÝUCE OD 3. 5. 2021

Od pondělí 3. 5. 2021 se k prezenční výuce v rotačním nastavení vracejí žáci II. stupně. 

V týdnu od 3. 5. tedy do školy přijdou žáci 2.,4., 6. a 8. ročníku (výuka dle původního rozvrhu, dodržujte aktuálně platná hygienická opatření – chirurgické roušky jsou pro žáky k dispozici ve škole). Žáci budou ve škole  testování na covid – na I. stupni jednou týdně v pondělí, na II. stupni v pondělí a ve čtvrtek. Tělesná výchova bude probíhat venku (bez roušek), 6. třída má dvě hodiny v pondělí a 8. třída v úterý.
1., 3., 5., 7. a 9. třída se bude v týdnu od 3. 5. vzdělávat distančně. 

Následující týden, tj. od 10. 5. přijdou k prezenční výuce 1., 3., 5., 7. a 9. třída, na distanční výuce bude 2., 4., 6. a 8. třída.

Podrobnější informace viz přiložený dokument ZDE.

Skip to content