Drakiáda a pečení trdelníčků

V úterý 13. 10. jsme měli plánovanou akci s draky a trdelníčky na ohni. To jsme bohužel nevěděli ani to, že to bude na nějakou dobu náš poslední společný den, ani to, že nám nebude foukat vítr, bude veliká zima a promočí se nám boty až na ponožky.

Po jedné hodině ve škole, kdy jsme si domluvili, co všechno zvládneme vypracovat doma při domácím vyučování, jsme se vydali na cestu. Když jsme dorazili na kopec, zjistili jsme, že se na stromech nepohne ani jeden lísteček a na pouštění draků není počasí vůbec příznivé. Nevzdali jsme to a zkusili…. Ale bohužel beznadějně. Zjistili jsme, že draci nelétají a máme všichni mokré ponožky, proto jsme se vydali k nám domů. Roztopili krbová kamna a ponožky vysušili v sušičce. Sice to dopoledne dopadlo jinak, než jsme si naplánovali, ale nakonec to nebylo vůbec špatné.

Skip to content