12. Pozdrav – 1.6.

Ahoj dětičky,

jako první věc, kterou dnes udělám, bude velká gratulace k dněšnímu DNI DĚTÍ. Užijte si ho krásně, hlavně ve zdraví a v pohodě.

Jak jste si poradili s učivem minulého týdne? Doufám, že jste vše pochopili a pomalu se učíte pádové otázky a správně počítat jiné příklady. Tento týden toho bude opět hodně, ale nebojte, není to nic těžkého. Pokud si pěkně učivo rozdělíte a pomalu si jím projdete, vše určitě zvládnete. Zkuste se s učivem seznamovat sami, pokud nebudete něčemu rozumět, zajděte za rodiči, jistě Vám rádi pomohou. Pokud si budete chtít učivo více procvičit, napište mi a já Vám pošlu ještě nějaká cvičení. Ale myslím, že budete rádi, když si projdete tím, co jsem Vám zadala. 🙂 Proto Vás už nebudu zdržovat dalšími doplňkovými úkoly, ať máte čas na své koníčky, zájmy a pobyt venku. Moc Vás zdravím a pište, pokud budete cokoli potřebovat. 🙂 Krásný týden Silvia Křížková 😀

Skip to content