Angličtina 28.5.-2.6.

S většinou dětí ze 4. třídy jsem se včera viděla a bylo to moc fajn. Udělali jsme spoustu práce, kterou Vy teď budete dělat také. Dokončili jsme úplně 8. lekci a napsali jsme si nová slovíčka k 9. lekci, která Vám posílám v příloze. Opište si je do sešitu a naučte se je. V učebnici si přečtěte a přeložte dopisy na str. 44 a pak další část příběhu na str. 45.

V pracovním sešitě si udělejte cvičení 3 a 4 na str. 43. Na str. 44 cv. 5 – zakroužkujte vždy správné slovo tak, aby věta dávala smysl. A pak ve cv. 4 napište dopis (cca 4 věty) podle cvičení 5. Na straně 45 udělejte cv. 7, kde si musíte přeložit věty a vybrat k nim správný obrázek.

Na straně 46 – opakování – cv. 1 – vyplňte správně tabulku, v prvním sloupci budou slova týkající se školy, ve druhém vše o televizi a do třetího sloupečku koníčky.

Snad to všechno zvládnete a půjde Vám to. Práci mi vždy přinesete do školy ke kontrole. Na dni se domluvím s p. uč. Lukešovou a Vašimi rodiči. Mějte se krásně Jana V.

Skip to content