Shrnutí 2. týdne domácího vzdělávání

Český jazyk:

Matematika:

Prvouka – str. 58, 59

Speciální úkoly:

  1. VÝZVA TÝDNE! Vyrob nějaký super výtvor pouze z domácího odpadu. (obaly, papírky, ruličky od toaletního papíru apod.) Pozor! Jiný materiál než odpadový nesmíš použít! Výrobek vyfoť a zašli na můj mail albrechtova.v@skolaroztoky.cz Fotky výrobků příští víkend zveřejním na našich stránkách (oddělení 2. ročník) a všichni se budou moct pokochat.

2. Popros maminku nebo tatínka, aby ti dovolili připravit oběd nebo večeři a pomáhali ti pouze slovními instrukcemi.

3. Vyrob obrázek – malovanou matematiku pro rodiče. Na volný list papíru nakresli obrázek, do obrázku vpiš příklady (rodiče vypočítají) a kdekoliv vedle obrázku vyznač barvy, kterými vybarví dané výsledky. Zkontroluj a oznámkuj 🙂

4. POZORUJ POČASÍ. Vytiskni si nebo narýsuj tabulku z přílohy, do které každý den zapíšeš datum, počasí a teplotu.

Skip to content