MOTÝLKOVÝ POZDRAV – 23.3.

Dobré ráno, dětičky.

Vítám Vás do nového týdne, kdy si opět budete sami sobě dělat paní učitelku nebo pana učitele :-). Věřím, že minulý týden jste to báječně zvládli a jistě se těšíte na pár nových zadání. Tento týden se ponese ve znamení motýlků, které už jsme v minulém týdnu u nás na zahradě viděli. Proto budu ráda, když namalujete motýlka, jakéhokoliv a můžete k němu připsat 3 přáníčka, která byste si v tomto týdnu přáli splnit. A protože se zázraky dějí, možná že i některé přáníčko se Vám vyplní. Motýlka můžete vyfotit a poslat na můj mail, nebo vložit do krabice. 🙂

Novinka: připravila jsem pro Vás testíčky na programu Alf. Jsou to testíky, které najdete na stránkách školy. Sjedete na konec úvodní stránky (www.skolaroztoky.cz), kde po pravé straně nejdete v Užitečných odkazech program Alf, na něj kliknete a přejdete do přihlášení. Nejprve do okénka pro start zadáte skolaroztoky, potom si pod třídou vyhledáte III. třída a pod jménem vyberete své jméno. Heslo žádné nepište, nechte okénko prázdné a přihlašte se. Objeví se Ti testíky, dva z ČJ, dva z M, a jeden na procvičení rostlinek. Já u sebe uvidím, jak jsi na testech pracoval, kdy, a jak jsi byl/a úspěšný/á. Pokud se Ti Tvá práce nepodaří, nezoufej, klidně si test procvič znovu, kolikrát chceš. Známka je jen pro Tebe , já si žádné známky zapisovat nebudu. Budu ráda, když si všechny testíky projdeš. V případě jakéhokoliv dotazu, neváhej se na mě obrátit na krizkova.s@skolaroztoky.cz

Tentokrát Vám doporučuji tuto netradiční výuku:

=Učí telka od 9.00 hod. na ČT2 – tuto výuku jste už jistě vyzkoušeli, já se také dívám a je to pěkné zpříjemnění vyučování.

= web: onlinecviceni.cz – zde můžete trénovat z velkého množství testíků v ČJ a M pro 3.ročník

Velká pochvala Sabince, Bětušce, Verče a Adámkovi Š. za dopis, který mi napsali na mail. Moooooc mě potěšil, budu šťastná, když dostanu další i od ostatních. 🙂

Následují 3 nové motýlkové balíčky na procvičování ČJ, M, PRV. Tak s chutí do toho a půl je hotovo. Tvá paní učitelka S. Křížková – 🙂

Skip to content