Organizační pokyny

1. Prosíme rodiče, aby po jarních prázdninách pravidelně sledovali školní www. stránky, budeme zde pro děti zveřejňovat pokyny k domácímu studiu.

2. Obědy ve scolarestu není třeba odhlašovat, jsou odhlášené automaticky (děti ZŠ se zde stravovat nyní nesmí).

3. Rodiče dětí mladších deseti let mají v případě náhlého uzavření škol a školských zařízení ve smyslu § 39 zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, ve znění pozdějších předpisů nárok na omluvení nepřítomnosti v práci pro důležitou osobní překážku v práci, a na ošetřovné; příslušný tiskopis potvrzuje v tomto případě škola, v Libereckém kraji budou školy z důvodu probíhajících jarních prázdnin potvrzovat tiskopisy od 16. března 2020 – na naší škole budeme tento formulář vydávat a potvrzovat od 16. 3. od pondělí do pátku vždy od 9.00 do 11.00 hod.

Skip to content