Zdravé zoubky v 1. třídě

V pátek 22.2. proběhl v 1. ročníku projekt na téma Zdravé zoubky (ve spolupráci s DM drogerií). Děti se v průběhu celého dopoledne seznamovaly pomocí her, povídání, práce ve skupinkách a interaktivní tabule s tím, jaké mají zoubky části, jak je správně čistit, které potraviny jim škodí a prospívají. Zahráli jsme si na návrháře zubních kartáčků, nasmáli jsme se u zoubkové matematiky a vyplnili jsme si krásné pracovní listy, které nám mimo jiné poskytla již zmíněná DM drogerie. Na závěr projektu byly děti odměněny dárkovou taštičkou, která obsahovala zubní kartáček, pastu, časomíru (přesýpací hodiny), nálepku se správným postupem při čištění zoubků a žvýkačky bez cukru. Celé dopoledne panovala ve třídě zábava, legrace a týmová spolupráce. Už se těšíme na další projektový den.

Zoubky

Skip to content