Jak jsme byli v divadle

Ráno jsme se sešli před školou ve společenském oblečení, které jsme si s kamarádkami dlouho chystaly. Chvilku jsme čekali, ale zanedlouho přijel autobus, v němž jsme jeli asi hodinu a čtvrt. Občas jsme se nudili a občas si povídali.

Dorazili jsme k divadlu se značným předstihem, a tak jsme ještě chodili po mladoboleslavských ulicích. Byla tam obrovská zima a my jsme stále čekali venku. Konečně nás vpustili dovnitř. Odložili jsme si svrchní oblečení a šli se usadit do hlediště.

Představení začalo, záhy jsme poznali, že děj se odehrává na začátku 20. století. Asi nejzajímavější částí, tedy podle mého názoru, byl zpomalený fotbal. V polovině představení byla krátká přestávka.

Na konci jsme hlasitě zatleskali, odešli ze sálu, vyzvedli jsme si oblečení a opustili jsme budovu. Pak jsme odjeli zpět do Roztok.

Divadlo MB

Skip to content