McDonald´s Cup Liberec

V pátek 17. května se naši borci z 2. a 3. třídy zúčastnili Krajského finále McDonald´s Cupu v Liberci. Celá akce probíhala na stadionu FC Slovan Liberec. Pro kluky byl obrovský zážitek už jenom to, že se převlékají v kabinách „velkých“ fotbalistů, a myslím, že si celou akci opravdu užili.

Družstva, která proti sobě bojovala: ZŠ Ještědská – Liberec, ZŠ Mozartova – Jablonec n. Nisou, ZŠ Kamenický Šenov – Česká Lípa a ZŠ Roztoky u Jilemnice – Semily.

Konkurence byla obrovská, ale kluci bojovali stejně jako protihráči z velkých fotbalových klubů. V každém zápase bylo prvních 10 minut naprosto vyrovnaných. Bohužel jsme vždy po několika našich neproměněných střelách lovili míč ze sítě naší branky a potom už jsme jejich náskok nedokázali dohonit.

Můžeme si ale pogratulovat, že žáci naší školy vybojovali 4. místo v Libereckém kraji, a to je přeci obrovský úspěch.

KLUCI, JSTE BÁJEČNÍ!!!

Opět musím velice moc poděkovat trenérům za podporu a veliké díky patří také Obci Roztoky u Jilemnice, která nám autobusovou dopravu do Liberce zaplatila.

Skip to content