Lezecká stěna VRCHLABÍ – 1.2.2024

První den 2. pololetí jsme zahájili na lezecké stěně ve Vrchlabí, kde naše paní asistentka vede kroužek lezení pro děti.

Brzy ráno jsme si museli přivstat, abychom stihli autobus, který nás odvezl do Jilemnice. Druhý autobus nás dopravil na autobusové nádraží ve Vrchlabí. Sice jsme po cestě k Tyršovu domu lehce zmokli, ale to nám náladu nezkazilo a těšili jsme se na dopolední lezení. Pro někoho to byl úplně nový zážitek, jiné děti si už lezení po stěně vyzkoušely dříve.

Musím uznat, že všichni si vedli skvěle. Kdo chtěl, vypůjčil si i pravé lezecké boty, tzv. lezečky.

Děti byly navázány v sedácích a paní asistentka se svým manželem Martinem děti bezpečně jistila. Ukázky lezení v jeskyni, po stropě nebo pomocí maček byly fascinující. Vše nám ukázkově předvedl Martin i syn paní asistentky David. Děkujeme jim za krásné dopoledne a možná někdy příště opět na stěně…

A nyní už se jen kochejte úžasnými výkony… 🙂

Skip to content