Distanční výuka

Vážení rodiče,

od 1.3.2021 začíná opět distanční výuka. Částečně jsme s tím počítali, proto si děti odnesly domů všechny potřebné sešity i učebnice.

Každý den dětem zadám prostřednictví Teams úkoly na příští den, jak jsme to již praktikovali při podzimní distanční výuce. Dvakrát týdně bychom měli online výuku – v úterý od 10.00 do 10.45 český jazyk a ve čtvrtek ve stejném čase matematiku. Kdybyste měli připomínky k organizaci online výuky, ozvěte se mi prosím. Můžete mě, samozřejmě, kontaktovat při jakékoliv nejasnosti. Děkuji.

Tištěné materiály tentokrát z důvodu omezení pohybu nebudu předávat a vypracované úkoly děti přinesou do školy, až se tam opět sejdeme.

Úkoly na procvičování čtení zadávat nebudu, každé dítě má rozečtenou knihu, až ji dočte, může začít číst další. Prosím, aby děti četly přibližně 20 minut denně, třeba rozděleně do několika částí. Děkuji.

Přeji Vám i dětem v tomto náročném období trpělivost a vzájemnou toleranci.

Olga Marešová

Skip to content