DISTANČNÍ VÝUKA od 4.1.2021

Zdravím Vás v novém roce 2021. Přeji Vám, aby tento rok byl především ve znamení zdraví celé Vaší rodiny. To je vždy nejdůležitější. Dále přeji nám všem, aby se nám v tomto roce dařilo, ať už bude výuka jakákoliv, ať zvládneme všechny úkoly, které nás čekají. Hodně sil, trpělivosti a lásky. 🙂


Od pondělí nás čeká týden distanční výuky. V pondělí budete mít na Teamsech úkoly na celý týden. Vím, že Vám ve škole zůstaly sešity ČJ, proto si je budete moci vyzvednout v pondělí u školy, kam vám je připravím do krabice. Budou tam od 10 hod. Distanční výuka je opět povinná, prosím pracujte pečlivě a nic nevynechejte. Sledujte všechny pokyny, koncem týdne budeme vědět, zda už se od 11.1. uvidíme ve škole. Pokud byste měli dotazy, pište na chat, děkuji. Pěkný víkend S. Křížková 🙂

Skip to content