Pokyny pro žáky 5. třídy

Vzhledem k situaci začínáme od 2. 11. 2020 vyučovat on-line. Budeme postupovat podle přesného rozvrhu, který je v příloze těchto pokynů. Práce bude probíhat v Teamsech, jen budete muset sledovat kalendář, kde budete mít všechny pozvánky na všechny hodiny, přes které se s vyučujícími spojíte. Na každý předmět si připravíte vše, co potřebujete ve škole (mimo žákovské knížky) 😊. Hodiny budou probíhat v čase od 9.00. Délka vysílání bude podle potřeby, nejdéle do 10.30. Tento způsob výuky bude i nadále kombinován s plněním zadání v jednotlivých předmětech. První pondělní spojení bude zaměřeno na doladění technických záležitostí. Ke schůzce se můžete připojit prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu, v tabletu, notebooku či pevném počítači (zde budete potřebovat mikrofon – kamera není nutná). Pokud se výuky z jakéhokoli důvodu nezúčastníte, prosíme Vaše rodiče o zaslání omluvy na pracovní e-mail třídnímu učiteli. V případě technických potíží se obraťte na pana učitele Doskočila prostřednictvím pracovního e-mailu na adrese Doskocil.J@skolaroztoky.cz. Ozve se Vám v pracovní dny od 8 do 16 hodin.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví a mnoho zdaru při výuce.

Skip to content