Branný závod

Na začátku každého školního roku probíhá projektový den zvaný Branný závod. Soutěží mezi sebou týmy složené z dětí od 2. do 9. ročníku. Navzájem se povzbuzují a pomáhají si. Letos tomu bylo vzhledem k okolnostem jinak. Děti z různých tříd se nesmí míchat mezi sebou, proto si Branný závod udělala každá jednotlivá třída po svém.

My jsme si zahráli hru NA ŠTĚSTÍ.

Bylo 6 disciplín, stejně jako má stěn kostka. Děti hodily kostkou, a které číslo jim padlo, na to stanoviště se vydaly. Po splnění úkolu se vydaly na další házení kostkou. Hra končila pro toho, kdo splnil všechny úkoly od 1 do 6.

Seznam stanovišť:

  • 1) Poznávání stromů podle listů
  • 2) Třídění odpadu
  • 3) Přiřazování názvů k částem těla
  • 4) Poznávání dopravních značek
  • 5) Záchranné složky
  • 6) Hod na cíl

Malý náhled

Skip to content