V přírodě

Máme tu první podzimní den, a tak jsme se vydali do Ameriky na prvoučnou vycházku. Cestou jsme si všímali listnatých a jehličnatých stromů i dalších přírodnin.

Rozděleni na dva soutěžní týmy – Koronavirus a Dračí oko – jsme plnili nejrůznější úkoly. Poznávali jsme živočichy, ovoce a zjišťovali, co vše známe o České republice. A pokud jsme něco nevěděli, alespoň jsme se přiučili. Zvítězil tým Dračí oko.

Za odměnu jsme všichni získali puntíky od berušky do naší celoroční třídní soutěže. Beruška je mimochodem živočichem měsíce (během celého září se s ní učíme, cvičíme jógu, zpíváme, povídáme…) a zároveň je průvodkyní celým školním rokem a naším třídním maskotem. Každý z nás si ji může vzít na víkend domů na návštěvu 🙂 V Americe jsme si o ní zazpívali písničku „Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko…“

…a vydali se na zpáteční cestu. A tak nám skončilo pěkné slunečné dopoledne. V přírodě je fajn!

Skip to content