1. MATEMATIKA – 17.-20.3.

Protože jsme po prázdninách měli začít nový III. díl matematiky a ten si v poklidu leží ve skříni ve třídě :-))), budete si matematiku procvičovat především na internetu. Tento víkend Vám doporučuji web skolakov.eu Najděte si matematiku pro 3. třídu a můžete zde procvičovat násobilku, sčítat i odčítat do 1000, zaokrouhlovat… počítejte, hrajte si. Jediné, co budu od Vás chtít, až se uvidíme, bude PERFEKTNÍ znalost násobilky a znalost postupu při sčítání a odčítání pod sebe. Prosím, docvičte a nezapomeňte… 🙂

Samozřejmě si do krabice vkládejte vše, co vypracujete na papír, vaše domácí pracovní knížky, pokud nějaké máte, nebo pokud Vám rodiče vytisknou např.: pracovní listy, které se na internetu také dají vyhledat, stačí zadat „pracovní listy matematika 3.třída“ …. :-)) je toho nepřeberně…

Děkuji za Vaši snahu a přeji dobré výsledky.

Skip to content