Jeleni ve Vrchlabí

6. 2. 2008 jsme byli ve Vrchlabí kouknout se na jeleny v oboře. Počasí nám bohužel vůbec nepřálo. Mokli jsme docela dlouhou dobu venku, abychom je zhlédli. Pan Bílek je nakrmil a doufal, že přijdou. Promoklí až na kost jsme po dlouhé době usoudili, že to nemá cenu. Šli jsme do stanice mladých přírodovědců, kde bylo naštěstí teplo. Vevnitř na mě padla velká únava, ale vydržela jsem a poslouchala vyprávění pana Bílka. Povídal nám o jelenech a pouštěl videa. Také jsme soutěžili. Jednou jsme já a Míša vyhrály DVD a poté také Lucka H. a Nikča S. Nakonec nás čekalo překvapení. Dostali jsme každý guláš s masem z jelena. Nevím jak ostatním, ale mně chutnal. Po chvíli jsme vyšli na vlak, abychom ho stihli. Chvílemi jsme také běželi, ale všechno dopadlo dobře a vezli jsme se domů. Celkově to bylo hezké dopoledne, až na to promočené oblečení.

Skip to content