Výstup na Kozákov!!!

Jak už jsme řekli, zúčastnili jsme se pochodu na Kozákov. 31.5.2007 jsme v 8:00 vyjeli vlakem z Roztok u Jilemnice do Staré Paky, kde jsme přestoupili na vlak do Semil. Jakmile jsme vystoupili z vlaku, vydali jsme se na náročnou cestu na Kozákov. Cestou nám pan učitel Řehořek podával obálky, v kterých se skrýval příběh. Prodírali jsme se přes stádo krav, které na nás zlomyslně zíraly, jako by nás chtěly sežrat. Poté jsme pokračovali v cestě. Následovala malá pauza (svačinová) a potom jsme se vydali dál.

Šli jsme dál a dál, až jsme došli na Kozákov. Všichni byli už utrmácení z dlouhé cesty. Na kopci na nás čekaly úkoly, které se samozřejmě týkaly drog. Po splnění úkolů jsme obdrželi balónek a sušenky. Ale jelikož jsme cestou zabloudili, nevystačilo na nás v balónku helium a my jsme byli smutní, protože jsme chtěli mluvit jako skřítci. Nakonec jsme vyšplhali nahoru na rozhlednu, odkud byl ohromný výhled na okolí. Jakmile jsme slezli, vydali jsme se na strašlivou cestu zpět. Všem už docházely síly a „zaživa“ nemohli chodit. Když jsme se doplahočili na nádraží, všichni si oddechli. Výlet se podařil, až na tu strašlivou námahu. Ale přesto se nám to moc líbilo.

Kozákov

Skip to content