Lyžařská exkurze

Ve čtvrtek 15. 3. jsme byli se školou na lyžařské exkurzi. Autobusem jsme vyjeli na Horní Mísečky. Z nich jsme jeli na lyžích 9 km na Rovinka. Na Rovinkách byl nový bufet, kde jsme si mohli zakoupit něco k jídlu nebo něco k pití, byly tam i houpačky a na nich jsme se mohli houpat. Potom jsme pokračovali na Benecko, kde na nás čekal autobus. Na trase byly ale velké oblasti, kde nebyl vůbec sníh, takže jsme si museli i sundat lyže. Počasí bylo velmi pěkné.

Eva Forbelská


Trasa Horní Mísečky – Rovinka – Benecko byla krásné zpříjemnění letošní „zimy“. Projížděli jsme nádhernou přírodou. Exkurze byla plná radostných dětí, neobešla se však bez pádů. Ty byly u mnohých velice kuriózní. Ale přežili jsme to a rádi na výlet vzpomínáme! 🙂

Zuzana Lukášková


Lyžařská exkurze
Obrázky z této akce si opět můžete prohlédnout v galerii fotografií, v sekci Download najdete ke stažení videozáznam.

Skip to content