Den sportů

V pátek 19. června jsme uspořádali Den sportů, který navazoval na proběhlé třídní volby a program vítězné strany. Pro žáky bylo připraveno pestré sportovní dopoledne plné pohybu, soutěžení i zábavy.

Děti si postupně vyzkoušely několik sportovních disciplín – tenis, basketbal, přeskoky přes lano a na závěr i netradiční formu schovávané. Rozdělily se do skupin a za jednotlivé aktivity sbíraly body pro své týmy, což přispělo k příjemné soutěživé atmosféře.

Velkým zpestřením horkého dne byla možnost osvěžení v bazénu u bývalé paní ředitelky, které patří za její ochotu a vstřícnost velké poděkování.

Den se velmi vydařil, děti si sportování užily a objevilo se i několik šikovných talentů, zejména v tenise.

Skip to content