Čtyři žáci naší školy zaznamenali skvělý úspěch v okrskovém kole atletického trojboje, ze kterého postoupili do kola okresního. Zpočátku jsme se sice dozvěděli nepříjemnou zprávu, že se okresní kolo z finančních důvodů neuskuteční, ale nakonec se pořadatelům podařilo situaci vyřešit a závody se mohly konat na atletickém stadionu v Semilech.
Okresního kola se nakonec zúčastnili tři žáci:
Jan Kovács (1. třída), Mikuláš Říha (2. třída) a Vojta Šolc (4. třída).
Úspěšný byl také Matyáš Holec (2. třída), který se však závodů nemohl zúčastnit.
Chlapci soutěžili ve třech disciplínách – hodu do dálky, skoku do dálky a běhu na 50 metrů. Podle jejich slov si celý den velmi užili a odvezli si nejen sportovní zážitky, ale i radost z pohybu 😊
Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!









