Divadelní dny

V pondělí 11. května se žáci první, druhé, třetí a čtvrté třídy vydali autobusem na výlet do Liberce. Navštívili jsme Naivní divadlo, kde jsme zhlédli loutkové představení Boj o oheň. Představení zaujalo zejména nápaditým zpracováním, originálními scénickými efekty a vysokou úrovní hereckých výkonů loutkoherců. I přes drobné komplikace během cesty byl výlet kulturním zážitkem.

Následující den, v úterý 12. května, zavítalo jiné divadlo (Divadélko pro školy z Hradce Králové) přímo k nám do školy. Žáci zhlédli maňáskové představení Pohádky z našeho statku. Humorně laděné vystoupení si získalo velkou pozornost i oblibu dětského publika. Výkony obou herců byly velmi přesvědčivé a profesionální, což se odráželo i v nadšených reakcích žáků. Představení přispělo k příjemnému zpestření školní výuky a podpořilo zájem dětí o divadelní umění.

Fotky z Naivního divadla

Skip to content