Advent ve škole

Milí žáci a rodiče,

v úvodu článku bych Vám chtěla popřát krásný rok 2021. Mnoho zdraví, štěstí, lásky a kopec optimismu a dobré nálady 🙂

Také bych chtěla moc poděkovat za všechny krásné vánoční dárky. Těšila jsem se z nich celé Vánoce. Svíčky hořely a voněly, skřítci a andělíčci hlídali vánoční stromeček, v koupelně voní mejdlíčka, všechny dobrůtky a čaje nám zpříjemnily pohádkové večery, kalendáře visí a pero se těší na psaní známek a pochval. Děkuji Vám!

Mimo to Vám pro potěchu posílám fotky z plnění adventních výzev.

Pro připomenutí: HLEDÁNÍ BARBOREK, TVOŘENÍ OZDOB Z PŘÍRODNIN, PEČENÍ PERNÍKOVÝCH SRDÍČEK, MALOVÁNÍ NA TAŠKY, MALOVÁNÍ NA HRNÍČKY, TVOŘENÍ HLINĚNÝCH OZDOB, VÁNOČNÍ ZVYKY A TRADICE a konečně po splnění všech výzev – VÁNOČNÍ BESÍDKA.

Myslím si, že předvánoční čas jsme si spolu pohádkově užívali a bylo nám spolu ve škole dobře. Doufám, že se tam opět co nejdříve shledáme 🙂

V pondělí se uvidíme na online hodině (informace ohledně online výuky naleznete na TEAMSECH na společném chatu).

Těším se na vyprávění vašich vánočních zážitků!

Zdraví Vás

Vaše p.u. Anička Doskočilová

Skip to content