Distanční výuka

Milí žáci páťáci,

moc vás zdravím a předávám důležité informace ohledně distanční výuky.

Protože jste se o hodinách informatiky učili pracovat se školním emailem a pohybovali jste se v programu TEAMS, bude se naše distanční výuka odehrávat právě v programu TEAMS.

Budete zde mít zadané úkoly na hlavní předměty – M, ČJ, AJ a ČAJS. Úkoly budou zadávány průběžně a veškerá komunikace bude probíhat online přes chat, případně můžete využít i videohovor.

Hned první den jsem se přesvědčila, že většina z vás se v TEAMSECH umíte pohybovat bez problémů. Jsem moc ráda, že jste se již přihlásili a máte splněný první úkol z matematiky. Za to vás chválím a vidím, že nám to bude výborně klapat.

Posílám postup pro přihlášení do TEAMS:

Přihlaste se na http://email.skolaroztoky.cz . Přihlašovací jména i hesla znáte. Kdo se nemůže přihlásit, napište mi prosím email na adresu doskocilova.a@skolaroztoky.cz. Pan učitel Doskočil vám změní heslo a pošle vygenerované heslo k přihlášení na uvedený email. Až se přihlásíte do školního meilu (OUTLOOK), klikněte na tečky v levém rohu nahoře a zvolte aplikaci TEAMS.

Doufám, že se všichni v TEAMSECH brzy zorientujeme a budeme se společně těšit z plnění zadaných úkolů 🙂

Přeji vám i vašim rodičům hodně sil, chuti do práce a slunce na obloze i v duši 🙂

Vaše paní učitelka Anička Doskočilová

Skip to content