Učíme se online

Milí žáci páťáci,

zdravím vás po jarních prázdninách u počítačů a startuji společně s vámi výuku online.

Určitě se všichni začínáte v karanténě nudit, proto vám tento dlouhý čas zpříjemníme trochou vzdělávání. O hodinách ICT jste se učili pracovat se školním emailem a to se nám teď bude hodit. Materiály pro domácí výuku českého jazyka a matematiky naleznete na školním meilu v sekci TEAMS. Zadání pro vlastivědu a přírodovědu bude paní učitelka Vanclová ukládat sem na školní stránky do sekce 5.třída.

Přihlaste se na http://email.skolaroztoky.cz . Přihlašovací jména i hesla znáte. Kdo se nemůže přihlásit, napište mi prosím email na adresu doskocilova.a@skolaroztoky.cz . Pan učitel Doskočil vám změní heslo a pošle vygenerované heslo k přihlášení na uvedený email.

Přeji všem hodně sil, chuť do práce a slunce na obloze i v duši 🙂

Vaše paní učitelka Anička

Skip to content