Organizace školního roku 2018/19

Autor: Mgr. Irena Grosmanová <grosmanova.i(at)worldonline.cz>, Téma: Základní informace, Vydáno dne: 24. 08. 2018

Akce, které již proběhly, a akce, které jsou plánované (změna plánů z vážných důvodů vyhrazena)

SRPEN

28. 8. pedagogická rada - 1. část
31. 8. pedagogická rada - 2. část

ZÁŘÍ

3. 9. slavnostní zahájení školního roku
4. 9. PD Branný závod - 2. - 9. roč.
5. 9. PD Poznej svou obec, svůj region - stopovaná - 1. a 2. tř.
11. 9. zahájení plaveckého výcviku - 1. st.
11. 9. školení Jilemnice - Za, Gr
13. 9. PD Poznej svou obec, svůj region - Prachovské skály - 3. až 9. roč.
17. 9. Den evropských jazyků
18. 9. Seminář Liberec - Ky
18. 9. Seminář Liberec - Šn
19. 9. vyšetření PPP
21. 9. Planeta Země - Jilemnice - 2. st.
21. 9. seminář Liberec - Ky
26. 9. atletický čtyřboj - Turnov - 6. - 9. roč.
26. 9. Den otevřených dveří

ŘÍJEN

2. 10. zahájení činnosti kroužku Zpívání pro radost
3. 10. dopravní hřiště Košťálov - 4. tř.
3. 10. zahájení činnosti kroužku Hrátky s matematikou
4. 10. fotografování - zájemci MŠ, ZŠ
5. 10. zahájení činnosti kroužku Hrátky s češtinou
9. 10. exkurze 9. ročníku - kamenictví Vorel
11. 10. sférické kino v MŠ - 1. - 4. roč. + MŠ
11. 10. funkční studium - Pardubice - Gr
16. 10. školení NIDV - Liberec - Ky
18. 10. funkční studium - Pardubice - Gr
18. - 19. 10. setkání výchovných poradců - Ml
23. 10. školení NIDV - Liberec - Ky
24. 10. školení - Kl
25. - 26. 10. - setkání ředitelů škol
29. 10. - 30. 10. podzimní prázdniny

LISTOPAD

7. 11. exkurze do galerie výtvarného umění v Liberci - 5. tř. - Va, Do
8. 11. burza středních škol Turnov
8. 11. funkční studium - Pardubice - Gr
8. - 9. 11. setkání metodiků prevence - Ře
12. 11. dny GIS Liberec - 8. tř. - Ný
13. 11. piškvorky - soutěž týmů v Semilech - Ný
13. 11. pedagogická rada
13. 11. Jak přežít pubertu - přednáška v rámci programu Setkávání
15. 11. informační schůzky pro rodiče - 15.00 - 17.00
16. 11. kouzelnické představení - 1. st., MŠ
20. 11. setkání zástupců škol s rodiči a žáky 8. a 9. roč. - Ml
22. 11. funkční studium - Gr
23. 11. olympiáda z českého jazyka - 8. a 9. roč. - Gr
28. 11. výtvarné dílny
29. 11. funkční studium - Gr
29. 11. florbalový turnaj - Jilemnice - Kl, Ře
30. 11. vánoční jarmark - 14.00 - 18.00 hod.

PROSINEC

5. 12. Mikuláš, čerti
6. 12. funkční studium - Gr
6. 12. školení NIDV - Ky
6. 12. projektový den s gymnáziem Jilemnice
12. 12. vánoční besídka MŠ
13. 12. vánoční besídka ZŠ
20. 12. kino Kruh - 9.30 - Cesta za králem trollů
21. 12. třídnické hodiny
22. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
27. 12. vánoční koncert hudebního kroužku

LEDEN

3. 1. začátek vyučování po vánočních prázdninách
10. 1. funkční studium - Gr
16. 1. Pat a Mat - kino Kruh - 1., 2. tř. a MŠ
16. 1. setkání analytických pracovníků škol projektu MAP Jilemnicko II - Gr
22. 1. pedagogická rada
24. 1. funkční studium - Gr
24. 1. KRNAP Myslivost - 6. a 8. tř.
30. 1. bruslení Lomnice nad Popelkou - 5. - 9. tř.
31. 1. vydání vysvědčení

ÚNOR

1. 2. pololetní prázdniny
4. 2. školení Semily - Za
5. 2. Kaleidoskop - Jilemnice
5. 2. školení NIDV - Ky
14. 2. funkční studium - Gr
21.2. mezinárodní matematická soutěž Pangea - školní kolo
22. 2. Zdravé zoubky - projekt 1. tř.
28. 2. funkční studium - Gr
28. 2. - 1. 3. setkání ŘŠ - Za

BŘEZEN

1. 3. setkání ředitelů škol - Nová Ves
4. 3. - 10. 3. jarní prázdniny
14. 3. funkční studium - Gr
26. - 27. 3. setkání ředitelů škol - Za, Gr
27. 3. sálový fotbal - 7., 8., 9. tř. - Jilemnice
29. - 31. 3. zdravotnický kurz - Ky

DUBEN

3. 4. pracovní setkání metodiků prevence - Ře
3. 4. školení ICT - Do
11. 4. funkční studium - Gr
11. 4. vybíjená - 4. a 5. roč.
12. 4. přijímací zkoušky na SŠ - 1. termín
15. 4. přijímací zkoušky na SŠ - 2. termín
16. 4. dopravní hřiště
17. 4. Divadélko pro školy
17. 4. Den barev - bílá
18. 4. velikonoční prázdniny
23. 4. pedagogická rada
25. 4. korálková dílna - 1. stupeň
25. 4. informační odpoledne pro rodiče - 15.00 - 17.00
26. 4. zápis do 1. ročníku
29. 4. KRNAP Ptáci - 7. roč. - POZOR ZMĚNA! (původní termín byl 25. 4.)
29. 4. projekt na gymnáziu Jilemnice - 8 žáků 8. a 9. roč.
30. 4. hudební projekt
30. 4. Den Země

KVĚTEN

7. 5. Mc Donalds Cup turnaj - 1. st.
7. - 13. 5. Londýn a jeho okolí - poznávací zájezd do Anglie
9., 10. 5. ředitelské volno
14. 5. zápis do MŠ
14. 5. sférické kino - II. stupeň
15. 5. Mc Donalds Cup turnaj - okresní kolo
17. 5. vzdělávací program v jilemnickém muzeu - 8. a 9. roč.
22. 5. Mc Donalds Cup turnaj - krajské kolo
22. 5. srovnávací testy SCIO - 8. roč.
22. 5. vzdělávací program v jilemnickém muzeu - 6. roč.
23. 5. dopravní hřiště Košťálov - výběr reprezentantů
24. 5. vzdělávací program v jilemnickém muzeu - 7. roč.
24. 5. atletický trojboj - 1. st.
24. 5. funkční studium - Gr
28. 5. galerie výtvarného umění Liberec - 6. roč.
28. - 29. 5. exkurze Sedmihorky - 5. roč. - Va, Se
29. 5. dopravní hřiště Košťálov - 4. roč.
29. 5. úřad práce - exkurze 8. ročník
30. 5. den dětí
31. 5. exkurze 2., 3. a 4. ročník

ČERVEN

3. 6. kontrola podpůrných opatření
4. 6. okresní kolo trojboje
5. 6. exkurze 8. ročník - rafty Malá Skála - Ml
5. 6. exkurze 6. ročník - Sedmihorky - Ný
6. 6. spaní ve škole - 4. třída - Fa
7. 6. exkurze 1. tř., MŠ - Al
11. 6. fotografování
12. 6. exkurze do výtvarného muzea v Liberci - 9. tř. - Do, Gr
13. 6. exkurze 7. ročník - hřebeny Krkonoš - Ře
13. 6. spaní ve škole 3. třída - Lu
18. 6. exkurze 9. ročník - Hradec Králové - Gr
20. 6. prezentace závěrečných prací - 9. roč.
20. 6. pedagogická rada
28. 6. slavnostní zakončení školního roku, předání vysvědčení